ارائه دهنده راه حل های الکترونیکی حرفه ای

PCB

یکی از گسترده ترین فعالیت های شرکت آرا الکترونیک افزار تولید برد مدار چاپی (PCB) در ایران و چین می باشد. کارگاه تولیدی دایر در داخل کشور توانایی تولید بردهای یک لایه، دو لایه معمولی و دولایه متالیزه با جنس فنلیک، فایبرگلاس و آلومینیوم را با کیفیتی عالی و قیمت بسیار مناسب دارا می باشد. به منظور کاهش هزینه تمام شده برد، شرکت آرا الکترونیک افزار از ابتدای سال 93 فقط سفارشات تعداد بالا و تیراژ را دریافت می نماید تا بتواند با پیروی از سیاست تدوین شده شرکت در سال 93، هزینه های تولید را در کنار حفظ کیفیت به حداقل برساند. این اقدام شرکت باعث شده تا مشتریانی که درحال عرضه یک محصول به بازار هستند بتوانند با کاهش هزینه تمام شده محصول، از رقبای خود پیشی بگیرند و جایگاه خود را در بازار مستحکم تر کنند.

از دیگر فعالیت های آرا الکترونیک افزار، تولید بردهای مدار چاپی (PCB) یک لایه، دولایه و چند لایه ( تا 40 لایه) در کشور چین می باشد این بردها مطابق با استانداردهای ICP در اسرع وقت، کیفیت فوق العاده و قیمت مناسب تولید می شوند و می توان با اتخاذ استراتژی مناسب، هزینه تولید برد به مراتب کمتر از تولید در ایران می شود. این درحالیست که تا به الان کیفیت بسیار عالی محصولات، رضایت کامل مشتری را به همراه داشته است.

تولید بردهای تاشو FPC، بردهای FR4، بردهای آلومینیومی و مسی و بردهای سرامیکی تنها بخشی از فعالیت های ما در زمینه تولید PCB می باشد.

به منظور سفارش PCB لطفا اطلاعات کامل برد را به آدرس sale@araafzar.com ایمیل کنید و یا از طریق فرم زیر، سفارش خود را ثبت نمایید. همچنین می توانید جهت مشاوره، با کارشناسان ما با تماس حاصل نمایید.

 

برچسب ها: تولید PCB، تولید پی سی بی، تولید مدارچاپی، تولید برد مدار چاپی، چاپ برد، تولید مدارچاپی PCB، تولید PCB در چین، تولید پی سی بی در چین، PCB، مدار چاپی، چاپ برد در چین، برد یک لایه، برد 2 لایه، برد 4 لایه، برد 6 لایه، برد 8 لایه، برد 10 لایه، برد 12 لایه، برد چند لایه، تولید برد چند لایه در چین، تولید برد فنلیک، تولید برد فایبر، تولید برد متالیزه، تولید برد راجرز، تولید برد سرامیکی، تولید برد تاشو، تولید برد آلومینیومی، شرکت تولید کننده پی سی بی، شرکت تولید کننده PCB، تولید کننده PCB در چین

سفارش این محصول

"جهت سفارش برد یک لایه معمولی می توانید فرم را به صورت زیر انتخاب نمایید. نوع فیبر استخوانی، پوشش نهایی قلع و سرب، ضخامت مس 35 میکرون، ضخامت مدار چاپی 1.6 میلیمتر، برش Vcut، بدون چاپ کربن و بدون تست الکتریکال "

دارد ندارد
دارد ندارد
"لطفا فایل ها را به صورت zip شده و یا با فرمت های مجاز طراحی PCB ارسال نمایید."

بالا