ارائه دهنده راه حل های الکترونیکی حرفه ای

قطعات الکترونیکی جزئیات قطعات الکترونیکی

شرکت آرا الکترونیک افزار به واسطه پل ارتباطی قدرتمند خود در کشورهای چین و تایوان، سابقه ای طولانی در واردات قطعات الکترونیکی و صنعتی از این کشورها دارد و همواره در تلاش بوده تا با چشم اندازی به بازار داخل کشور راهی را پیش بگیرد تا نیازهای تولیدکنندگان داخلی به قطعات الکترونیکی برطرف شود و در عین حال لطمه ای به سایر تولیدکنندگان وارد نگردد تا همواره تولید ایرانی با بهترین امکانات و به روزترین دست آوردها در راس اهداف این شرکت باشد.
بخش واردات گروه آرا الکترونیک افزار توانایی واردات کلیه المان های الکترونیکی از جمله IC، ترانزیستور، خازن، سلف، مقاومت، انواع LCD، رله و ... و همچنین المان های صنعتی همچون ترانزیستورهای قدرت،IC های خاص و نظامی،ماژول های صنعتی، رله های قدرت، ترایاک ها و تریستورها، IGBT، GSM  و ... از شرکت های معتبری چونAtmel, Microchip, Philips, Texas instrument, National, ST, ONSemi, Omron, Vishay, Farichild, Infinion, TI, yco-AMP, Tارا با هزینه تمام شده بسیار کمتر از بازار ایران دارد.
قیمت تمام شده مناسب، مشتری مداری و خرید از کارخانه های تولیدی معتبر، عامل موفقیت شرکت تا به این لحظه بوده است.
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر یا سفارش قطعه با بخش فروش تماس حاصل نمایید و یا درخواست خود را به آدرس sale@araafzar.com ایمیل کنید.

 

برچسب ها: واردات قطعات الکترونیکی، وارد کننده LED، وارد کننده آی سی، وارد کننده IC، وارد کننده خازن و مقاومت، وارد کننده قطعات خاص، وارد کننده قطعات الکترونیکی کمیاب، وارد کننده قطعات الکترونیکی از چین، وارد کننده قطعات الکترونیکی از تایوان، وارد کننده برد مدارچاپی، وارد کننده PCB

بالا