ارائه دهنده راه حل های الکترونیکی حرفه ای

مونتاژ ماشینی قطعات SMD.DIP جزئیات مونتاژ ماشینی قطعات SMD.DIP

مونتاژ قطعات SMD (اس ام دی)  و DIP (دیپ) به صورت ماشینی (اتوماتیک):

مونتاژ بردهای الکترونیکی یکی از فعالیت های تولیدی شرکت آرا الکترونیک افزار می باشد که با بهره گیری از دانش و تجربه ی بیش از 10 سال توانسته کیفیتی قابل قبول در زمینه مونتاژ قطعات DIP (دیپ)  و SMD (اس ام دی) ارائه نماید.

این شرکت به صورت تخصصی و با دانش مهندسین خود در خصوص تولید ماشینی بردهای الکترونیکی می کوشد که راهکارهایی جهت مونتاژ ارزان و با کیفیت ارائه دهد و همچنین با توجه به سیاست راهبردی و استراتژی بلند مدت شرکت، هم اکنون کارگاه های مونتاژ جدید در تهران و شهرستان راه اندازی شده تا با به روز کردن تجهیزات و دستگاه ها، به کارگیری نیروی متخصص و زبده و با استفاده از خمیرقلع و مواد اولیه مرغوب، ظرفیت تولید را بالا ببرد و کیفیتی مثال زدنی را در کنار حداقل هزینه تمام شده ارائه دهد.

مونتاژ قطعات به وسیله دستگاه های مکانیزه از عمده فعالیت شرکت آرا الکترونیک افزار بوده و باعث شده تا این شرکت به عنوان مونتاژ کننده برد با قابلیت مونتاژ ماشینی SMD (اس ام دی)   و DIP (دیپ)   فعالیت نماید. خط مونتاژ مکانیزه این شرکت مجهز به دستگاه های PICK AND PLACE (پیک اند پلیس ) و  STENCIL PRINTER(استنسیل پرینتر )  یا SCREEN PRINTER (اسکرین پرینتر ) ، OVEN (اَُون)  و تجهیزات مربوط به مونتاژ قطعات THD (تی اچ دی)  می باشد.

 

برخی از مزیت های شرکت آرا الکترونیک افزار در خصوص مونتاژ به صورت مکانیزه به شرح زیر می باشد.

  1. امکان مونتاژ قطعات الکترونیکی به صورت تمام اتوماتیک

  2. هزینه تمام شده مناسب و رقابتی به علت مکانیزه کردن خط تولید

  3. انجام QC  و تست الکتریکی بردهای مونتاژ شده

  4. قابلیت مونتاژ قطعات SMD (اس ام دی)  در دو طرف برد

  5. مونتاژ با دقت وکیفیت عالی و بی نظیر

  6. استفاده از دستگاه اتوماتیک حوضچه قلع(وان قلع) برای قطعات DIP

  7. استفاده از دستگاه AOI  جهت بازرسی و QC نهایی بردهای الکترونیکی

از این رو ما به پشتوانه تجربه چندین ساله و تیم متخصص خود مفتخریم تا با ارائه بهترین کیفیت ومناسب ترین قیمت در تمام مراحل تولید , مونتاژ و تست در کنار شما باشیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

بالا